Wybrane realizacje i projekty wnętrz 

- projektowanie wnętrz, realizacja "pod klucz", nadzór -
Nasza pracownia traktuje projektowanie wnętrz jako wyzwanie, które chętnie realizujemy z wielką dbałością o szczegóły i profesjonalizmem. Bardzo ważnym jest dla nas, by tworzona przez nas aranżacja wnętrz była niebanalna i ponadczasowa. Świadomie korzystamy ze światowych inspiracji i kreujemy wystrój, który nie powiela schematów spotykanych na polskim rynku. Poza trendami pamiętamy jednak także o wysokiej funkcjonalności pomieszczeń, co pozwala nam tworzyć wnętrza zachwycające estetycznie, a przy tym maksymalnie komfortowe dla użytkowników.
 
Jeżeli zależy Państwu na wystroju z charakterem, zapraszamy na konsultacje do naszej pracowni. Każdy pracujący u nas doświadczony projektant wnętrz z pewnością zapewni Państwu doskonałe doradztwo i profesjonalną opiekę nad każdą realizacją. Architekt wnętrz może z Państwem współpracować w wybranej formie, od stworzenia koncepcji, przez plan wykonawczy, po kompleksową usługę realizacji „pod klucz”, obejmującą nadzór autorski. Sprawia to, że jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie potrzeby naszych Klientów i dostosować naszą ofertę do ich wymagań. 
 
Dzięki wieloletniej działalności w branży współpracujemy z najlepszymi, sprawdzonymi wykonawcami oraz dostawcami mebli i wyposażenia mieszkań. Sprawia to, że możemy zapewnić najwyższą jakość kompleksowych usług, a także zaproponować rozwiązania indywidualnie dostosowane do danego wnętrza i potrzeb Klienta

 

- Apartament Górnośląska -

 

 
 
Apartament Górskiego